صفحه: [1]
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: درخواست راهنمایی و کمک  (دفعات بازدید: 1144 بار)
0 کاربر و 2 مهمان درحال دیدن موضوع.
ehsan.maminejad
کاربر عادی

آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 3

« : دسامبر 30, 2016, 03:01:58 pm »

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و اساتید عزیز،

من به تازگی در کارخانه ای در حال احداث استخدام شده ام که بخش کنترل و اتوماسیون آن چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ اجرا و پیاده سازی با من خواهد بود. حال با توجه به اینکه در زمینه اجرا سابقه ای که داشته ام برنامه نویسی تصفیه خانه فاضلاب یکی از شهرهای شمال غرب کشور بوده(برنامه نویسی بخش اتوماتیک)، و در زمینه طراحی و اجرا فقط یکی دوتا دستگاه کوچک مثل دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک گالن بوده و دوره هایی که گذرانده ام دوره 820 ساعته مکاترونیک در فنی و حرفه ای کرج بوده  انتخاب  کدوم  یک از  موارد زیر را مناسب تر می دانید؟
1- طراحی را برای کل سایت خودم انجام بدهم و در جاهایی که ضعف دارم مثل سطوح بالاتر برنامه نویسی PLC  و WInCC و شبکه های صنعتی در کلاس های آموزشی شرکت کنم.
2-فرد یا شرکتی را به عنوان مشاور انتخاب و در کنار نظارت و برنامه ریزی ایشان کارهای طراحی و اجرا را انجام بدهم و با نظر ایشان در کلاس های مورد نظر شرکت کنم.
3-پیشنهاد دیگری رو اگر دوستان و اساتید دارن لطفا مطرح کنند.

با سپاس از پاسخ هاتون.
خارج شده است
اکبریان
Sr. Member

آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 319

« پاسخ #1 : دسامبر 30, 2016, 03:36:55 pm »

بنظر من گزینه 2 بهتر است چون  اولا ممکن است شرکت در کلاس های آموزشی کمی دیر باشد دوماٌ  صرفا با شرکت در کلاس نمیشه پروژه انجام داد سوماٌ برخی اساتید فقط تدریس کرده اند و سابقه اجرای پروژه ندارند.
گزینه 3 اینکه بصورت outsourcing  کار را به پیمانکار واجد شرایط واگذار کنند
خارج شده است
ehsan.maminejad
کاربر عادی

آفلاین آفلاین

« پاسخ #2 : دسامبر 30, 2016, 04:11:09 pm »

بنظر من گزینه 2 بهتر است چون  اولا ممکن است شرکت در کلاس های آموزشی کمی دیر باشد دوماٌ  صرفا با شرکت در کلاس نمیشه پروژه انجام داد سوماٌ برخی اساتید فقط تدریس کرده اند و سابقه اجرای پروژه ندارند.
گزینه 3 اینکه بصورت outsourcing  کار را به پیمانکار واجد شرایط واگذار کنند

با سپاس از پاسخ شما،
با توجه به اینکه نظر مدیریت بر اجرای کار توسط نیروهای خود شرکت است، پس outsourcing منتفی می شود!
و اینکه آیا شما شرکت یا فردی را که هم تخصص مناسبی داشته باشد و هم اینکه بتواند با در نظر گرفتن گزینه پیشنهادی 2 همکاری کند سراغ دارید؟ (در تهران یا کرج)
خارج شده است
اکبریان
Sr. Member

آفلاین آفلاین

« پاسخ #3 : ژانویه 01, 2017, 03:05:22 am »

http://indacts.com/experts
خارج شده است
ehsan.maminejad
کاربر عادی

آفلاین آفلاین

« پاسخ #4 : ژانویه 01, 2017, 06:37:42 am »

با سپاس از شما متاسفانه من رزومه هیچکدام از متخصصین رو نتوانستم دریافت کنم!

خارج شده است
اکبریان
Sr. Member

آفلاین آفلاین

« پاسخ #5 : ژانویه 01, 2017, 02:13:17 pm »

اگر از Internet Explorer استفاده میکنید، برید به گزینه Internet Options زبانه Privacy و تیک Turn on pop up blocker رو بردارید.
خارج شده است
صفحه: [1]
چاپ صفحه

پرش به :